11:15
Тиждень безпеки дорожнього руху
       З 12 до 18 листопада цього року в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Головна мета цього тижня: привернути увагу влади та громадськості до дорожньо-транспортної ситуації в Україні для того, щоб на державному рівні почали відбуватися зміни, які б змушували водіїв та пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху, а не порушувати їх і щоб громадськість була проінформованою, адже саме поінформованість відіграє одну із ключових ролей у контексті попередження і зниження травматизму та смертності на автошляхах. Адже, не кожен пересічний громадянин України знає, що на дорогах нашої країни кожні 10 хвилин трапляється ДТП із потерпілими, кожну годину в автопригодах гине людина.
       Тому Тиждень безпеки дорожнього руху  проходив під гаслом «Партнерство заради безпеки». Двері Партнерства відчинені для кожного, хто хоче долучитися до руху за безпечні дороги. Безпека на дорозі – справа спільна!
      Автотранспортний технікум також підтримав цю важливу акцію. Комісія «Організація дорожнього руху» провела ряд заходів відповідно до Тижня безпеки дорожнього руху:
- викладачі комісії провели додаткові заняття для студентів  по предмету: «Правила             і  безпека дорожнього руху» на тему: «Безпека на дорогах залежить від кожного»;
- організували показ відеоматеріалів по дорожньо-транспортних пригодах , що сталися в місті Рівному та Рівненській області з метою не допущення порушень студентами правил і безпеки дорожнього руху ;
- підготували матеріал для проведення класних годин на тему: «Культура поведінки на дорогах як частина культури нації». 
- провели спільне заняття для студентів з начальником ВДАІ УМВС України в Рівненській області Семенюком О.М.  на тему: «Безпека дорожнього руху -  це життя»

Переглядів: 1002 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1   [Материал]
Фоти фе. На мобілу лучі при прямих руках

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: