23:39
Тиждень циклової комісії “Економіка”
Комісією "Економіка” був проведений тиждень комісії, який передбачав реалізацію запланованих заходів в період з 04.02.13 по 18.02.13 р. на основі розробленого плану тижня комісії.
Викладачами комісії було організовано зустріч із начальником пункту відправлення автобусів "Залізничний” у м.Рівне Сульжуком Федором Семеновичем, та проведено бесіду про сучасний порядок нарахування заробітної плати на підприємствах, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів та сплати ними податків.
Викладачі Лисак В.В. і Баланович Н.Ю. на великій перерві організували показ анімаційного мультфільму "Місто мрії”, у якому цікаво та доступно розповідається про податки, Державну податкову Службу та її функції, а також демонструються всі переваги вчасної спати податків у державний бюджет України.
Викладачами Баланович Н.Ю. та Шилюк О.В. для членів комісії було проведено лекцію-презентацію на тему: "Використання компетентісного підходу у роботі викладачів економічних дисциплін для формування та розвитку компетентного випускника технікуму”, з використанням мульти-медійного проектора.
Проведено спільне засідання з предметними комісіями: "Автоперевезення”, "Технічна експлуатація автомобілів” та "Ремонт автомобілів і технологія металів” щодо проведення курсового та дипломного проектування, застосування єдиних норм та вимог для розрахунків у дипломних проектах, наявність і використання вихідних даних з попередніх курсових проектів, ін..
Викладачами Томіч І.К., Лисак В.В. та Дементьєвою Н.Л. проведено урок-гру з економічних дисциплін "Економічний бій ” для студентів 4 курсів спеціальності "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”. Гра складалася з 5 раундів, у кожній команді було по 3 студенти з різних груп.
Перше місце у економічній  отримала команда "Інтелектуали” (група Т-41). Друге місце отримала команда "Лідери” (група Т-45), Третє місце, з мінімальним відривом, отримала команда "Ерудити” (группа Тс-42)
Особливу подяку висловлюємо голові Профспілкового комітету Василюк Л.Є., за надані призи для нагородження учасників економічної гри.
Протягом усього періоду проведення тижня комісії, в бібліотеці технікуму працювала виставка економічної літератури, рефератів та методичних робіт з предметів комісії "Економіка”. 
Переглядів: 795 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: