13:57
Тиждень циклової комісії: “Організація дорожнього руху”.
В технікумі з 25.01.2013р. до 01.02.2013р проходив тиждень циклової комісії "Організація дорожнього рху ”. За цей період були проведені:
- лекція старшого інспектора  ДАІ капітана міліції Гуменюка І.О. на тему: «Причини та наслідки виникнення ДТП в місті Рівному», інформація з питань працевлаштування випускників технікуму в відділення ДАІ- екскурсія у філію «Рівненська дорожньо-експлутуаційна дільниця» з метою ознайомлення із специфікою роботи дорожніх організацій

 -заняття з майстрами виробничого навчання з предметів: «Правила та безпека дорожнього руху», «Правове регулювання дорожнього руху»;

-конкурс на краще знання правил дорожнього руху серед студентів різних спеціальностей технікуму. Переможці нагородженні грамотами та призами. 
 


         
Перше місце в напруженій боротьбі завоювала команда спеціальності: «Організація та регулювання дорожнього руху» (студенти Ошманін В.А.,Шмалюх Р.В. група Д-31).
Друге місце завоювала команда спеціальності: « Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» (студенти  Жук В.С., Ємєльянов В.В. група Тс- 31).
Третє місце виборола команда спеціальності: « Організація та регулювання дорожнього руху» (студенти Мамовитенко О.П., Федорчук О.М. група Д-32). 
Інші команди отримали подяки за участь в змаганні.

Переглядів: 1008 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: