16:10
Тиждень циклової комісії «Ремонт автомобілів і технологія металів»

Тиждень циклової комісії «Ремонт автомобілів і технологія металів» передбачав проведення заходів з метою вдосконалення та розширення кругозору студентів при виконанні курсових та дипломних проектів з предмету «Основи технології ремонту автомобілів»; ознайомлення з технологічним процесом відновлення деталей на ДП «Ремонтна майстерня Рівненського ВАТ «РТП», особливостями будови систем розподіленого впорскування автомобілів іноземного виробництва, кращими роботами студентів із слюсарно-механічної обробки металів.

Для студентів та викладачів спец. предметів спеціальності 5.07010602 «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», під головуванням Павельчука М. В.,  була проведена конференція на тему «Правила виконання робочих креслень деталей машин»

Викладач Човпило О. Я. серед студентів другого курсу провів вікторину на кращого знавця предмету «Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство».

В результаті перше місце виборов студент гр. Т-21 Тарасюк Михайло, друге – студент гр. Т-21 Зусько Дмитро, а третє місце- студент гр. Т-24 Пантелеймонов Юрій.

Всі заплановані заходи були проведені з 17 листопада до 28 листопада 2014 року.

 

Переглядів: 805 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: