10:50
Тиждень комісії «Автомобілі»

Напередодні Нового року, останню декаду завершує комісія «Автомобілі», яка в період з 15 до 26 грудня проводила ряд заходів, які спрямовані на розвиток інтересу у студентів до обраної професії, активізації творчих і професійних здібностей, залучення студентів до позакласної роботи.

Завданням комісії було вдосконалення професійної майстерності викладачів через участь в організації та проведенні визначених і позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів та викладачів.

Так, 15 та 16 грудня у фойє лабораторного корпусу коледжу відбулися  виставки методичного забезпечення і технічної творчості викладачів циклової комісії «Автомобілі» та студентів.

 

 

 

 

18 та 24 грудня були проведені відкриті уроки з предмету «Теорія і конструкція автомобілів» викладачем -  Кундеусом Олександром Вікторовичем, на тему: «Сили, що діють на автомобіль при русі», та з предмету «Автомобільні двигуни»  головою комісії – Ємельяновим Василем Васильовичем на тему: «Дійсні цикли».

Для тих, хто цікавиться новинами в автомобільній галузі 22 грудня випущена та вивішена на дошці комісії «Автомобілі» стінгазета на тему: «Новинки автомобілебудування»

Крім того, на великій перерві, в холі коледжу викладачем  Барановим Миколою Олександровичем була представлена відеопрезентація нових конструкцій автомобілів КрАЗ.

Також,  25 грудня був проведений «Брейн-ринг» серед механіків другого курсу на визначення найкращих знань з будови двигуна.

На якому призові місця отримали:

1 місце – група Тс-21, в складі – Курильчика Я., Меліщука В.,  Вольського В..

2 місце – група Т-22, в складі – Костюка Б., Чумака О. , Нижника Н..

3 місце – група Тс-22, в складі – Гарбарчука А., Глибченка А. та Федаса В..

В рамках декадника  комісії  була повторно організована екскурсія до автоцентру «Вік-Експо» - офіційного дилера  відомих світових автомобільних брендів в Рівненській області, де всі бажаючі змогли ознайомитись з сучасним автомобільним комплексом з продажу і обслуговування автомобілів.

Крім того  комісія «Автомобілі» постійно, проводить сумісні засідання з іншими комісіями коледжу, а також з представниками Навчально-наукового механіко-енергетичного інституту та Навчально-наукового автодорожнього інституту НУВГП. 

По завершенню тижня відбулося відкрите засідання циклової комісії, на якому були підведені підсумки проведених заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє.

Переглядів: 885 | Додав: NikM | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: