11:36
Тиждень комісії “Економіка”
З 07.02.2011 по 19.02.2011р. в технікумі було проведено тиждень комісії "Економіка”.
 
Найяскравіші події:
1. Зустріч з працівником інформаційно-видавничого відділу ДПА України Кожевніковою Н.Д. щодо змін податкового законодавства. Працівниця Державної Податкової Адміністрації в місті Рівне, розповіла викладачам про зміни до Податкового кодексу України, а саме про адміністрування таких податків, як: податок на прибуток підприємств, податок з доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, акцизний податок, місцеві податки та збори. Наголошено було на поступовій зміні ставок усіх податків, обов’язках та відповідальності платників.
2. Відкритий урок з предмету "Основи податкової системи та страхової справи” на тему "Податок з доходів фізичних осіб” група Ес-41 (викладач Томіч І.К.). На відкритий урок були запрошені викладачі комісії та усі бажаючі.
3. Виставка літератури, рефератів, методичних робіт з предметів комісії "Економіка".
4. Економічна вікторина серед студентів 4-х курсів спеціальностей "Обслуговування та ремонт автомобілів”, "Організація та управління на автотранспорті”, які вивчають предмети економічного циклу.
 
 
 
Економічна вікторина містила:
- інтелектуальний тренінг, де студенти повинні були знайти правильну відповідь (у правій колонці) на поставлені запитання (у лівій колонці) за 1 хвилину часу;
- розв’язання та обґрунтування, на сучасному прикладі, проблемної ситуації;
- розв’язання економічної задачі (на швидкість) за допомогою формул та калькуляторів;
- задачі на логіку, економічні загадки тощо.
Усі учасники вікторини, які зайняли призові місця, отримали подарунки від профкому технікуму.
Переглядів: 1585 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: