13:07
Тиждень комісії соціально-гуманітарних дисциплін

У період з 30 квітня по 14 травня 2012 року в технікумі проводилися заходи Тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін:

 

1.  Фотовиставка  студентських робіт «Мандруємо континентами: Африка »

Студенти, які вивчають предмет «Географія», підготували цікавий матеріал про країни африканського континенту та презентували його у вигляді фотогазет. Викладач предмету Мінькова Н.П. визначила кращі роботи, враховуючи і думку студентів, які оглядали фотовиставку.

2 . Екскурсія студентів на огляд тематичної виставки  Рівненського Краєзнавчого музею «Наш край в роки другої світової війни». 

Напередодні державного свята Дня Перемоги студенти отримали можливість ознайомитися з подіями  другої світової війни, які відбувалися в на території Рівненщини. Документи, амуніція рядових бійців, офіцерів, речі фронтового побуту, комплекс матеріалів про дітей фронтової пори, жінок-фронтовичок та побутові речі населення краю часів війни - все це допомогло студентам відчути історичну атмосферу тих часів.

 

3.       До 26-ї річниці Чорнобильської трагедії було приурочено пам’ятний  захід  « Чорнобиль – незагойна рана України » : « В теплу квітневу ніч нічого не віщувало біди. Ніхто й не здогадувався, що ця ніч назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства. Вибух атомного реактора на ЧАЕС відгукнувся болем у серці кожної людини»

 

4.       Члени історичного гуртка під керівництвом  Мазур М.М. провели історико - літературний вечір  до Дня Перемоги: « Свято зі сльозами на очах » . З особливою цікавістю присутні слухали спогади ветерана війни - методиста технікуму Пашинського В.Ф. про його фронтову молодість.5.       Напередодні Дня Матері студенти технікуму під керівництвом викладача Кравчука О.М. провели інформаційно-просвітницьку акцію « Не забудьте привітати маму!». Її мета – популяризація самого свята, яке ще не зайняло належного йому місця серед свят нашого суспільства. В рамках акції серед студентської молоді було розповсюджено листівки - пам’ятки, проведено музичну відео - презентацію «Мамо- ти найрідніша від усіх!»


Переглядів: 900 | Додав: dedMazay | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: