20:59
Творчі заходи декадника комісії «Автомобілі»

З 01 лютого 2021 року в Рівненському автотранспортному фаховому коледжі було розпочато творчі заходи декадника комісії «Автомобілі». Згідно затвердженого плану проведено ряд заходів, зокрема: 01 лютого у фойє лабораторного корпусу коледжу відбулася  виставка методичного забезпечення і технічної творчості викладачів комісії «Автомобілі» та студентів.

 02 лютого проведено олімпіаду на краще знання предмета «Електротехніка та електроніка» з студентами ІІІ курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» викладачами Шабловською А.Р. та  Грицутою Г.Г.

Призові місця отримали:

1 місце – Антонюк Петро група Тс-21

2 місце – Доля Олександр група Т-33

3 місце – Свердлик Владислав група Т-32

03 лютого, в холі коледжу викладачем  Барановим Миколою Олександровичем була представлена презентація на тему «Історія створення електроавтомобілів в Україні», та «Автомеханік».

 04 лютого проведено «Брейн-ринг» на краще знання двигуна серед студентів груп  Опс-21, Мп-21 та МПс-21, МПс-22 відділення «Транспортні технології» викладачами Карасем І. В. та Кундеусом О. В.

За підсумками проведеного конкурсу команди зайняли відповідні призові місця:

     І місце – група МПс-22 

          ІІ місце – група МПс-21

          ІІІ місце – група МП-21

 

09 лютого у фойє лабораторного корпусу коледжу, під час великої перерви,  викладачами Карасем І.В. та Кундеусом О.В. проведено конкурс «Ерудит-автомобіліст». Студенти мали можливість отримати безкоштовну каву в кав’ярні коледжу, за умови правильної відповіді на поставленні питання.

 08 лютого студентами групи Т-23 на предметному гуртку виготовлено та представлено стінгазету «Автомобілі 2021 - найочікуваніші новинки» у фойє лабораторного корпусу коледжу.          

10 лютого студентами гуртожитку № 2 заслухано доповідь на тему «Електромобілі та автомобілі-гібриди»

 

11 лютого окремо для студентів ІІ курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» викладачами Римаришиним Віктором Євгеновичем та Барановим Миколою Олександровичем,  проведено «Брейн-ринг» на краще знання будови автомобіля з розділу «Автомобільні двигуни».

За результатами проведення призові місця отримали:

І місце – група Тс-21

     ІІ місце – група Тс-22

     ІІІ місце – група Т-24

 

Отже, творчий пошук викладачів, до навчально-виховної діяльності стає запорукою їхнього  професійного зростання на освітянській ниві. А якщо робота декадника комісії організована у формі емоційної, інтелектуальної, комунікативної, пошукової та творчої взаємодії студентів і викладачів, то тоді підвищується рівень знань, інтерес до предметів у студентів і звичайно, зростає професійна майстерність викладачів.

 

Переглядів: 186 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: