12:04
Україна-це Європа!

Саме це гасло було одним з ідейних маркерів Революції гідності, є символічним ствердженням історичного вектору поступу незалежної української держави.

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об'єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі. Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного.

Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС - це виборність влади, свобода політичної та економічної конкуренції, права людини, рівність перед законом, справедливий суд, суспільна солідарність, захист навколишнього середовища, захист культурної спадщини європейської цивілізації, громадянська активність, нетолерантність до злочинних практик тощо.

В коледжі відбулася декілька інформаційно-виховних заходів метою котрих було привернути увагу студентів до ідеї утвердження європейських цінностей, формування свідомості європейця на основі національної ідентичності української нації. Зокрема викладач Мінькова Н.П. провела виховну годину на тему «Європейські цінності. Що це таке?». Головна ідея проведеного заходу та, що рух до кращого майбутнього, заснованого на європейських цінностях, слід починати з себе, з виховання простих, але важливих звичок діяти на основі поваги до гідності іншої людини, поваги до природи, до культурного спадку свого народу.

Переглядів: 693 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: