01:06
Україна - це територія Гідності і Свободи

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і революція 2013-20214-го років- Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України П.Порошенка з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття було встановлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Сьогодні в читальному залі відбулася виховна година «Україна – країна гідності і свободи», на яку було запрошено свідка подій Революції Гідності Шандалюк Валентину та учасників АТО- випускника коледжу Тригуба Анатолія і викладача Мосійчука Володимира. Гості поділилися своїми зворушливими спогадами про пережиті події та у своїх виступах перед студентами наголосили на надзвичайній важливості збереження свободи та гідності як окремої людини, так і всього народу, важливості захисту цілісності та суверенітету української держави. Безперечно, що виступи наших гостей не залишили байдужими нікого з присутніх, адже їхні слова підтверджувалися особистим життєвим досвідом.

В проведенні заходу бібліотекарям допомагали студенти груп Т–14 Матвійчук Ірина, Поліщук Вадим і групи Т-13 Мельник Дмитро.

Разом з українським народом ми вшановуємо пам'ять героїв Майдану та учасників АТО на сході України, які захищають права і свободи людини ціною свого життя

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 721 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: