11:44
Зустріч з підполковником поліції – Нагорнюком Олександром Миколайовичем

За запитом практичного психолога коледжу 24 травня відбулася зустріч студентів гуртожитку № 2 з підполковником поліції Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України – Нагорнюком Олександром Миколайовичем. Такі зустрічі проводяться  періодично з метою профілактики, попередження і недопущення тютюнопаління, розпиття алкогольних напоїв та вживання наркотичних речовин на території коледжу і в громадських місцях.

На бесідах Олександр Миколайович розповідав про різні правопорушення, які здійснює студентська молодь, незнаючи Закону України щодо несення адміністративної і кримінальної відповідальності за наведені злочини.

Студенти уважно слухали гостя, дізнавались про правові аспекти поведінки в громадських місцях і отримували змістовні відповіді на свої запитання.

НІКОТИН - ОДНА ІЗ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ОТРУТ

РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною у наші часи, а боротьба з ними це задача не тільки держави вцілому, а й кожної окремої людини. Паління - це розповсюджена звичка, яка веде до небезпечних порушень здоров'я, особливо у - студентів.

Тютюн – однолітня рослина, листя якої є сировиною для тютюнової промисловості. Був завезений Христофором Колумбом, а у кінці XVI століття потрапив до Росії. З того часу цю рослину культивують і вирощують для виготовлення одного з продуктів повільного вбивства людства.

Кожні 10 секунд у світі помирає одна людина внаслідок вживання тютюну!

Найбільшої шкоди тютюн завдає підлітковому організму. Люди, які почали курити до 25 років, помирають від раку легень у 5 разів частіше, ніж ті, хто закурив після 25 років.

Смертельною є доза від 50 до 100 мг нікотину. Саме така доза може потрапити в організм після викурювання 20 сигарет!

Куріння: причини та наслідки

Головною причиною, через яку молоді люди починають курити, вчені вважають існування цієї звички в родині й найближчо­му оточенні, коли куріння розглядається як нормальне явище, що не суперечить жодним нормам поведінки, адже курять друзі, члени родини, авторитетні дорослі.

Близько 90 % курців вважають куріння шкідливим для себе, і лише дві третини роб­лять спроби кинути курити. Курці, особливо молоді, не знають, що існує кілька типів на­слідків куріння.

Миттєві негативні наслідки куріння (про­тягом кількох хвилин після першого затягу­вання) проявляються в прискоренні серцевих скорочень, підвищенні кров'яного тиску, подразненні тканин гортані, попаданні чадно­го газу у кров, прямому й швидкому попадан­ні канцерогенів у легені, подразненні очей.

Тривалі негативні наслідки куріння: рак легенів, порожнини рота, стравоходу, шлун­ка, підшлункової залози й жовчного міхура, захворювання серця, виразка шлунка, захво­рювання судин, хронічний бронхіт.

Інші негативні наслідки можуть вияв­лятися у пошкодженні слизової оболонки губ, язика, гортані, появі сильного кашлю, неприємного запаху з рота та захворювання порожнини рота; прискореній появі змор­шок на обличчі; появі жовтих плям на зубах; пошкодженні нормального дихання й зни­женні фізичної витривалості.

Любий друже! Бути здоровою людиною –це велике щастя.

Навіщо псувати своє здоров'я, залежати від нікотину?

Візьми на себе відповідальність за своє майбутнє!

Кинути палити може кожен. Для цього слід поставити це за мету!!!

</

Переглядів: 679 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: