23:16
Відкрита виховна година до Дня Збройних Сил України

Збройні Сили України – це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Напередодні відзначення свята Збройних Сил України, 05 грудня, в читальному залі нашого коледжу відбулася відкрита виховна година для груп Т-22, Т-23, Т-24, яку провів і організував класний керівник, Римаришин Віктор Євгенович спільно зі своїми студентами.

На виховну годину був запрошений гість, підполковник ЗСУ Ниник Юрій Леонідович, старший викладач кафедри військової підготовки НУВГП, який розповів про діяльність своєї роботи, військовий стан в державі та звернув увагу молоді на обороні і захисту незалежності рідної Батьківщини.

Цікаво і змістовно було розкрито про історію, керівництво, структуру, види Збройних Сил України, використовуючи актуальні відеоматеріали та презентацію.

Збройні Сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Міністерство оборони України, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України, бере участь у реалізації державної політики з питань оборони і військового будівництва, координує діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки держави до оборони. Це міністерство також має аналізувати воєнно-політичну обстановку, визначати рівень воєнної загрози національній безпеці України, забезпечувати функціонування Збройних сил і їх готовність до виконання покладених на них функцій і завдань тощо.

Отже, реалізація військової реформи забезпечить набуття Збройними Силами України спроможностей для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері та оборони України, сприятиме досягненню Збройними Силами України євроатлантичних стандартів та критеріїв, необхідних для набуття членства в НАТО.

Переглядів: 496 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: