09:03
Відкрите заняття з вищої математики

3 квітня 2015 Марценюк Юлія Юріївна, викладач предмета «Вища математика» провела відкрите заняття в групі Т-31 із теми: «Застосування визначеного інтеграла до розв’язування задач геометричного змісту: обчислення площ плоских фігур».

Заняття  є підсумком двомісячного вивчення розділу «Інтегральне числення». Мета заняття систематизувати та вдосконалити знання студентів про визначений інтеграл, закріпити навички знаходження визначеного інтеграла та ознайомити студентів з програмою MathCad 15.0, її застосуванням при розв’язуванні задач геометричного змісту.

На початку заняття студенти повторили теоретичні відомості, необхідні для обчислення інтегралів та його геометричну інтерпретацію, виконали вправи методом «Заповни пропуски» та разом із викладачем розв’язали задачу на знаходження площі фігури на дошці. Пізніше дану задачу виконали за допомогою програми MathCad. Розв’язавши задачу, студенти обговорили переваги і недоліки її використання.

Використовуючи роботу в парах та комп’ютери, студенти перейшли до виконання дострокових індивідуальних робіт, які раніше були розв’язані класичним способом. На занятті студенти навчилися розв’язувати задачі на обрахунок площі криволінійної трапеції з використанням комп’ютерної програми, та пересвідчились що комп’ютер пришвидшує розв’язок математичних задач, але без теоретичної підготовки нічого не вартий.

В кінці заняття студентом Лисаком Андрієм була презентована газета «Цікаво знати…», в якій розміщений матеріал про появу і застосування інтегралу, авторській вірш та інші математичні цікавинки. 

Переглядів: 1216 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: