00:36
Відновлено ГАЗ-66 для АТО

До в.о. директора Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП – Антонюк Валентини Петрівни звернулися представники благодійної організації «Фонд Руєвит» із проханням надати допомогу військовим України, зокрема, відремонтувати військову техніку та виготовити інструменти для потреб АТО. Провівши нараду з викладачами спеціальних дисциплін та майстрами виробничого навчання, було вирішено, що на базі коледжу, а саме, в лабораторії «Технічної експлуатації автомобілів», можна відновлювати військові автомобілі, а в механічний та слюсарній майстернях, під час проведення начальних практик, можна виготовляти рожкові ключі, молотки та кувалди (матеріалом забезпечать волонтери).

Наприкінці лютого з Оржівської військової частини А4559 до коледжу було доправлено автомобіль ГАЗ-66 1986 року випуску, який весь цей час зберігався на відкритому майданчику. До відновлення та ремонту автомобіля долучились викладачі коледжу: М, Баранов, О. Голодько, О. Кедич, О. Кундеус, Р. Жуковський, О. Марунич; та студенти: В. Шульжук, П. Янковський, В. Христюк, В. Рухер, І. Тригубець (група Тс-31) П. Литвинчук В. Підгурний (група Т-44), О. Гусевик, О. Редько (Т-43). Автомобіль очистили від іржі, по-новому зробили монтаж електропроводки, замінили експлуатаційні рідини, відрихтували, поґрунтували та пофарбували, відновили гальмівну систему та систему запалювання. Запчастини та інструменти для роботи діставали спільно з волонтерами. На сьогоднішній день автомобіль практично готовий для передачі військовим – проходить випробування.

Студенти та викладачі з натхненням і гордістю виконували покладену на них роботу. Із такими людьми, що зайняли позицію не «диванних» критиків, а зробили реальні кроки є впевненість, що наша Україна – нездоланна ніким і ніколи, що за цінності, безпеку і свободу стануть на захист справжні Чоловіки.

Категорія: АТО | Переглядів: 1145 | Додав: NikM | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: