20:41
«ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – ЦЕ МОЯ СИЛА!!!»

Бути студентом – це досить найкраща пора для саморозвитку, самонавчання, вільного вибору самореалізації своїх намірів і планів на подальше майбутнє життя і вкрай бути відповідальним щодо виконання своїх обов’язків як громадянина держави, так і людини…Тому не викинеш дієвого для всіх нас ефективного методу як – самовиховання!

Але чи кожен студент знає, чи розуміє, усвідомлює те, що все моє життя і те, що в ньому здійснюю – це велика відповідальність?! З метою покращення студентського життя, навчитись бути відповідальним за свої дії і вчинки, свідомо аналізувати негативні прояви та помилки, практичним психологом, Оленою Василівною Галушко, організовано і проведено виховний захід у гуртожитку № 1, 12 жовтня спільно з працівниками патрульної поліції м. Рівне.

Працівники поліції чітко і доступно роз’яснювали для наших студентів груп нового набору про негативні наслідки здійснення правопорушень, брутальної поведінки, нецензурної лексики, паління, розпивання слабоалкогольних напоїв, злочинів, відмову від несення своєї відповідальності; адміністративні засоби впливу на порушників правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках та під час освітнього процесу в коледжі, а також наводили численні приклади про виявлених порушників, які були притягнені до адміністративної і кримінальної відповідальності за невиконання своїх обов’язків.

Отож, шановні наші студенти прагніть виконувати свої обов’язки, кидайте шкідливі звички, активно займайтеся спортом, виховуйте в собі моральні якості та будьте культурні у студентському середовищі, адже «порядність» завжди в моді!

А працівникам патрульної поліції висловлюємо щирі слова вдячності за проведений змістовний захід!!!

 

Переглядів: 99 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: