13:26
Відзначаємо 25-ліття Збройних Сил України

6 грудня 2016 року ми відзначаємо 25-ліття Збройних Сил України. В 1991 році у стінах Верховної Ради України було ухвалено доленосні для війська закони: «Про Збройні Сили України» та «Про оборону України», а 13 грудня — Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України. Збройні Сили України є спадкоємцями подвигу перших українських військових формувань новітнього часу — Українських січових стрільців, звитяги армій УНР та ЗУНР, боротьби за державність воїнів Холодного Яру та тисяч інших військово-повстанських організацій Наддніпрянщини. Це спадкоємці героїв Карпатської Січі — Збройних сил незалежної Карпатської України, а також мужніх вояків Української Повстанської Армії. Сучасне українське військо творилося зусиллями відданих синів України, справжніх патріотів, які приводили вчорашні радянські підрозділи до складення Присяги на вірність народу України, часто ризикуючи не лише подальшою військовою кар’єрою, а навіть і життям. Ми вшановуємо подвиг сотень і тисяч знаних і незнаних військових-патріотів, які стояли біля витоків Збройних Сил України. У сучасному суспільстві військово-патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у навчально-виховному процесі, в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним.

В нашому коледжі було проведено низку виховних заходів для відзначення цієї річниці.

2 грудня 2016 року студенти груп Мп-41, Ес-41, Д-41 під керівництвом викладача «Захисту Вітчизни» Маркевича І.І. були на екскурсії в 55-му окремому лінійно-вузловому полку зв’язку оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил.

На території військової частини нас зустріло командування військової частини. Екскурсія для студентів проходила по таких маршрутах: клуб, кімната бойової слави полку зв’язку, місця для демонстрації бойової техніки, зброї та екіпіровки, спортзал, їдальня для солдат, медпункт. Юнаки та дівчата ознайомились з основними зразками стрілецької зброї та військової техніки. Студенти мали можливість поміряти бронежилет, каску, розібрати та зібрати АК та ПМ. Також студенти ознайомилися з мобільним пунктом зв’язку на базі БТР-70.

В їдальні офіцер служби тилу продемонстрував основні види спорядження та забезпечення. В кімнаті бойової слави студенти ознайомилися з історією полку та побачили засоби зв’язку що були на озброєнні з перших днів існування військової частини.

У медчастині військовий лікар розповіла про правила надання першої допомоги при переломах та пораненнях. Після проведення заходу студенти подякували військовослужбовцям за цікаву екскурсію.

6 грудня 2016 року в фойє коледжу була організована виставка інженерних боєприпасів – мін. Студенти з інтересом розглядали навчальні боєприпаси, цікавилися їхніми бойовими характеристиками.

Також в бібліотеці була розгорнута експозиція книг та журналів про історію Збройних Сил України та на військову тематику.

Безпосередньо в день професійного свята військових зі студентами першого курсу відбулася зустріч з військовослужбовцями 55-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку старшим лейтенантом Кутаною Д.В. та старшим лейтенантом Пашкевич А.М., котра  виконувала службові завдання в зоні АТО.

Наші гості показали невеликий фільм про військову частину, який також уважно переглянули студенти. Студенти привітно зустріли наших гостей, уважно слухали розповіді офіцерів про особливості військової служби в сучасних умовах; також ми отримали запрошення продовжити співпрацю коледжу з військовою частиною в проведенні екскурсій у військовій частині.

Зі святом, шановні військовики України!  Бажаємо здоров’я, незламної сили волі, віри у власні сили,  благополуччя Вашій родині та Божого благословення у новому 2017 році!

 

Переглядів: 659 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: