19:33
Виховний захід до Дня Соборності та Свободи
Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди, прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси.
Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність.
До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.
Прийняття Акту Злуки - це подія величезного історичного значення, єднання східних та західних українських земель, вияв політичної консолідації національної еліти, день народження єдиної незалежної соборної держави.
Студентами групи Т-23, було підготовлено та проведено виховний захід, для студентів гуртожитку №1, до Дня соборності та свободи України
 
Переглядів: 876 | Додав: ArtemKA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: