16:34
«Використання міжпредметних зав’язків при вивченні предметів циклу та безперервності освіти – напрямки подальшої співпраці»

Міжнародний досвід підтверджує, що ринок праці потребує професійно-мобільних, пластичних працівників-універсалів, які готові здобувати нові знання, нові практичні навики відповідно до потреб сучасності.

Тому 14 березня 2017 року у межах декадника комісії природничо-математичних дисциплін і креслення було проведене спільне засідання комісії з викладачами відповідних кафедр НУВГП: фізики, вищої математики, креслення, технічної механіки. Своїми наробкам і думками по темі «Використання міжпредметних зав’язків при вивченні предметів циклу та безперервності освіти – напрямки подальшої співпраці» поділилися викладачі нашого коледжу, випускники і студенти та викладачі НУВГП. З доповідями виступили від коледжу викладач математики Марценюк Ю.Ю., викладачі НУВГП: Кондратюк Олександр Михайлович – доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства, кандидат технічних наук, Іващук Яків Григорович – в.о. завідувача кафедри вищої математики, доцент, кандидат фізико-математичних наук.

Випускниця 2016 року групи Д-41, а зараз студентка НУВГП, Навчально-наукового інститут будівництва та архітектури, спеціальності «Будівництво і цивільна інженерія» – Бойко Інна та студент РАТК групи Т-41 Шибунька Максим поділилися думками про вплив отриманих у коледжу знань та навичок при власний виборі та перспективи.

З порівняльним аналізом студентів НУВГП, які продовжили навчання після коледжу та тих, що поступили після закінчення школи виступили Орленко Віктор Федорович – доцент кафедри хімії та фізики, кандидат фізико-математичних наук та Войтович Леонід Володимирович – старший викладач кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства, які на даний час працюють у нашому коледжі та НУВГП.

Отже, зміст професійної освіти має бути наближений до життя, інтегрований з наукою і виробництвом, при цьому потрібно стимулювати просування найбільш обдарованих, краще підготовлених студентів на більш високі ступені освіти.

Переглядів: 636 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: