11:54
Вистава «Останній строк»

Нещодавно актори Рівненського музично-драматичного театру вкотре зіграли виставу «Останній строк» для студентів та викладачів нашого коледжу. Зміст п’єси не міг залишити байдужим будь-кого з присутніх, адже в сценічних перипетіях ми часто впізнавали своє життя: почуття любові, дружби, обов’язку, домашні клопоти, робочі моменти, сумні і веселі миті повсякдення. Оскільки показ відбувався на малій сцені театру, то події розгорталися у безпосередній близькості до присутніх і кожен рух, слово, емоція, думка сприймались правдиво, щиро, по-справжньому. Автентичний спів, особлива мова, гра світла підкреслювали реалістичність подій.

Враження у студентів та викладачів – позитивні. Декотрі з них на цій виставі вже були кілька разів і не шкодують, кажуть, що це не фільм, у якому один дубль грають десятки разів, а в кінцевому результаті вибирають – єдиний. Тут кожен виконавець ролі щоразу переживає долю свого героя і настільки чуттєво, що навіть після чергового перегляду смієшся і плачеш разом з героями.

Слова з вистави змушували замислитись глядачів над багатьма буденними речами, про які ми часто навіть не звертаємо уваги.

«Поки ми живі, ми віруємо в життя, і це найміцніша і найземніша віра. Ми знаємо, що ми смертні, але настільки багатюще життя, яке тече і тече безмірно навколо нас, стільки в ньому любові, а з нею і очікуваного щастя. Стільки дивовижі, яка оминула нас сьогодні, але неодмінно повинна торкнутися нас завтра, і стільки цих «завтра» ще і ще… і ми живемо двадцять, тридцять, сорок років, але ніби й не живемо, а лише готуємося для життя, яке, наче свято, чекає нас попереду…»

Переглядів: 655 | Додав: Fiorela | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: