12:54
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ «СТУДЕНТСЬКОЇ ВЕСНИ-2018»!

3 травня в Міському будинку культури  відбувся завершальний етап фестивалю студентської творчості НУВГП «Студентська весна-2018» - гала-концерт, на якому були представлені кращі номери художніх програм творчих колективів університету та його структурних підрозділів, також традиційно глядачів потішили запальними танцями гості фестивалю - танцювальні колективи з Польщі. Наш навчальний заклад на гала-концерті презентували художні номери у виконанні вокального реп-дуету Забейди Віталія та Стасюка Владислава і хореографічного колективу коледжу.

Довгоочікуваним моментом  гала-концерту для всіх глядачів, а особливо для учасників творчих команд університету, стало нагородження переможців фестивалю.

Цьогоріч організатори фестивалю відзначили найкращих артистів в різноманітних жанрових номінаціях. Зокрема наші студенти здобули такі відзнаки:  дипломами I ступеня нагороджені Забейда Віталій та Стасюк Владислав в номінації «Вокальний дует» та хореографічний колектив в номінації «Сучасна хореографія»,  дипломи II ступеня здобули танцювальний ансамбль в номінації «Народна хореографія», Гомонець Михайло в номінації «stand-up», також дипломом II ступеня відзначено музичний відеокліп «Павук» в номінації «Найкращий відеоролик», диплом  III ступеня отримав творчий тандем Рудяка Олександра і Кравець Анастасії в номінації «Вокальний дует».

Кульмінацією церемонії нагородження стало оголошення призерів фестивалю серед команд-учасниць творчого змагання. І ось прозвучали такі хвилюючі і радісні для нас слова: «Дипломом  I ступеня в конкурсі «Студентська весна 2018» серед коледжів НУВГП нагороджується команда Рівненського автотранспортного коледжу!». До цієї перемоги наш творчий колектив йшов довго і наполегливо, здобуваючи крок за кроком нові вершини- від третього до другого місця і як логічне  завершення - перше місце! Цей успіх став можливим завдяки самовідданій праці наших студентів та їхніх творчих наставників, а особливо культорганізатора коледжу Фарини Валентини.

Висловлюємо найщиріші вітання нашим переможцям і бажаємо нових вражаючих творчих здобутків!

Наш танець

Наш РЕП

НАШЕ ПЕРШЕ МІСЦЕ

Переглядів: 711 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: