Користувачів: 0
Головна » 2015 » Квітень » 25 » Вітаємо волейбольну команду з перемогою
20:56
Вітаємо волейбольну команду з перемогою

З 14 по 21 квітня в спортзалі технічного коледжу НУВГП відбулися змагання з волейболу серед юнацьких команд. Команда з нашого коледжу, у складі Скоклюка Віктора Мп-41, Опалька Іллі Т-42 , Лисанця Михайла Т-42, Шевчука Юрія Д-42, Мирончука Ярослава Тс-42, Радчука Василя Мп-41, Мамчура Івана Тс-21, Гончарука Петра Тс-31, Шилюка Андрія Д-21, Зосімчука Романа Тс-22, Ставнійчука Романа Д-21, за жеребом попали в групу А, де окрім господарів майданчику, Технічного коледжу, грали команди ВПУ-1, РЕГІК, РКЕБ. Завдяки вдалому виступу в підгрупі наша команда здобула право грати в фіналі. Гра з командою Рівненського професійного ліцею проходила зі змінним успіхом. Перший період виграли наші суперники з рахунком 23:25. Та наші хлопці проявили бійцівський характер і виграли два наступні періоди. Вітаємо нашу збірну команду з перемогою в підгрупі ВНЗ I-II рівня акредитації, та бажаємо вдалого виступу у змаганнях з командами інститутів III-IV р. а.

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 568 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1