15:45
«Вмій відповідати за свої вчинки!»

У гуртожитках № 1, 2 нашого коледжу активно розпочалися зустрічі студентів груп нового набору з працівниками Національної патрульної поліції: Бояківською Іванною та Холовою Олександрою. Організувала візит патрульних практичний психолог, Олена Василівна, з метою здійснити профілактику правопорушень і дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках та в громадських місцях.

Патрульні надавали інформацію про так званий «підлітковий героїзм» порушників Закону, роз’яснювали про численні злочини; застерігали і попереджували про різні правопорушення; мотивували молодь до сумлінного виконання своїх громадянських обов’язків та формували вміння бути відповідальним за свої дії та вчинки.

Після таких зустрічей студенти мали змогу більше поспілкуватися з працівниками поліції, якомога детальніше отримати змістовні відповіді на поставлені питання.

Профілактичні бесіди відбувалися 21, 27 вересня, 04 жовтня у стінах наших гуртожитків та невдовзі за круглим столом знову зустрінемо наших патрульних.

 

 

Переглядів: 653 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: