10:12
Волонтерський штаб коледжу

Невідʼємною складовою сьогодення стало  волонтерство.   На сторінках Вікіпедії читаємо: «Волонтерська діяльність — добровільна неприбуткова діяльність фізичних осіб-волонтерів, спрямована на надання допомоги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги; сприяє самореалізації волонтера».

Власне, саме слово «волонтерство» у більшості наших громадян нині асоціюється з благочинною діяльністю, спрямованою на допомогу українським бійцям, що захищають східні рубежі України від російської військової агресії. Колектив студентів та викладачів коледжу  не стоїть осторонь у цій шляхетній справі.

З метою налагодження системної роботи з допомоги випускникам коледжу – учасників бойових дій, створено Волонтерський штаб РАТК. Як вже було зазначено, головним напрямком роботи штабу є координація зусиль колективу із  надання матеріальної та моральної підтримки нашим випускникам, які перебувають в зоні АТО.

Відсутність досвіду волонтерської діяльності компенсується щирістю найбільш активної частини студентства та співпрацею з благодійним фондом допомоги військовим «Руєвит». Зроблено перші кроки: обговорено  пропозиції щодо форм роботи штабу, зібрано грошові пожертви студентських груп у фонд матеріальної допомоги. Як результат,  матеріальну  допомогу  було надано  випускнику 2008 року Дмитру Марусі, котрий прибув із зони АТО  у двотижневу  відпустку та відвідав коледж.

Напередодні Великодня було зібрано продуктову посилку для українських воїнів, яку було передано волонтерам фонду «Руєвит». За участь в цій акції особливо хочемо  подякувати викладачам та працівникам коледжу: Демушу Я.І., Неплюхіній Н.Л., Сарахман Л.С., Шилюк О.В., Павельчуку М.В., Гаврилуці В.В., Дементьєвій Н.Л., Лисак В.В., Шевчуку Ю.П., Шевчуку А.Ю. та всім викладачам циклових комісій «Автомобілі», «Соціально-гуманітарних дисциплін». Висловлюємо щиру вдячність студентським групам Ес-41, Т-12, Мп-21, Т-43, Т-22, Тс-31, Т-13, Т-14, Т-21, Тс-22, Т-11, Мп-31. Тож маємо сподівання, що спільними  зусиллями всіх небайдужих людей здолаємо всі нещастя, які випали на долю Батьківщини.

Категорія: АТО | Переглядів: 738 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: