03:26
Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотеки – одне з великих надбань цивілізації. Без них неможливо уявити  розвиток науки, освіти, культури, життя громадян будь-якої країни. Саме вони є інформаційною основою високорозвиненого демократичного суспільства. Вже шістнадцять років поспіль 30 вересня в Україні традиційно відзначається професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек (відповідно до Указу Президента України № 471/98 від 14 травня 1998 р.). Це свідчить про глибоку повагу влади та народу до своєї духовної спадщини, а також про визнання ними тієї ролі, яку відіграє в державі та в житті суспільства така поважна інституція, як Бібліотека.

День бібліотек, який відзначається сьогодні, проходить під гаслом – Бібліотека – територія єдності. 30 вересня, в читальному залі коледжу, проведена відкрита виховна година «Мандрівка бібліотекою». Студенти перших курсів були ознайомлені з історією розвитку бібліотек і роллю бібліотеки в житті суспільства.  Наша виставка, приурочена цьому дню, ознайомила студентів  з бібліотечною періодикою, а на глобусі були  розміщені вислови відомих людей світу, про бібліотеки та книги, показуючи цим самим, що весь земний шар об’єднаний бібліотечними мережами.

Наприкінці зустрічі студенти та викладачі підходили до виставки знайомилися з цими висловами і от римували солодку згадку про нашу зустріч.

Бібліотека Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП, тобто наша бібліотека, є одним з культурно-просвітницьких центрів навчального закладу. Бібліотека, як і сам коледж, уже має піввікову історію. За цей час, послугами бібліотеки користувалися тисячі студентів, викладачів та працівників коледжу, яких обслуговували висококваліфіковані спеціалісти бібліотечної справи. У нас працює дві зони обслуговування, це абонемент та читальний зал. Фонд бібліотеки становить більше 61 тисяч примірників книг, з якими працюють чотири бібліотечних працівника. Тісно співпрацюємо з Науковою бібліотекою НУВГП. Крім обслуговування, працівники бібліотеки беруть участь в проведенні різноманітних виховних заходах як в коледжі, так і в гуртожитках. 

Переглядів: 615 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: