09:31
Всеукраїнський форум "Студентське самоврядування - школа лідерства XXI ст."

Нещодавно в Хмельницькому національному університеті відбувся Всеукраїнський форум " Студентське самоврядування- школа лідерства XX-го сторіччя". У форумі взяло участь понад 50 учасників з 17 областей України, зокрема і представник нашого коледжу - Голова студентської ради Іван Гаврилюк. Метою форуму було обговорення актуальних проблем розвитку студентського самоврядування, обмін досвідом  та налагодження співпраці між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.

Впродовж декількох днів учасники форуму мали можливість активно поспілкуватися, цікаво та з користю провести час. Однією з форм роботи було проведення розвиваючих тренінгів та семінарів, спрямованих на розвиток лідерських якостей. Тематика тренінгів охоплювала широкий спектр проблем: лобіювання інтересів студентства у владі, як правильно працювати із ЗМІ, подолання проявів корупції у ВНЗ, ефективне командо творення, правовий захист студентів тощо.

Учасники форуму також були залучені до участі у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою». Повернувшись до коледжу наш голова студради привіз із собою море позитивних емоцій, вражень та готовність втілювати у життя плани щодо розвитку самоврядування у коледжі на основі набутого досвіду.

Переглядів: 642 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: