10:59
"Всі ми різні, але, водночас, однакові!!!"

Людська мова - це засіб спілкування, звернене до слуху, і повноцінно засвоїти її можна тільки через слух. Якщо людина народжується глухою або позбавляється слуху в ранньому дитинстві, освоєння мови стає вкрай утрудненим, і глухота переростає в глухонімоту....

01 грудня у читальному залі  автотранспортного коледжу було проведено виховний захід на тему: "Всі ми різні, але, водночас, однакові!!!". Захід був проведений викладачем Вітюк Людмилою Анатолієвною спільно з представнико УТОГ Катериною Самчук. Головними героїнями заходу були двох нечуючих прекрасних дівчат. Для запрошених був проведений невеличкий майстер-клас" по абетці глухонімих.Студенти приймали активну участь,навіть спробували мовою глухих поспілкуватись з гостями.Однією з головною темою,яку підняли на зустрічі стало -"Чи зміг би чуючий хлопець познайомитись і спілкуватися з глухою дівчиною?"

Адже, втрата слуху - не є причиною відмови від щастя кохати і бути коханою. Висловити свої почуття можна не тільки словами, а й вчинками, жестами. Іноді достатньо всього лише погляду.
Отож,не будьмо байдужими-виховуймо в собі Людину!

Переглядів: 753 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: