01:23
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА !!!
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА !!!
17 листопада студентство всього світу святкує цей день.
Традиція святкувати це свято саме у цей день тягнеться ще із 1941 року, тоді у Лондоні Міжнародна Рада студентів відзначила вперше цей день. А все почалося із того, що цього дня 1939 року нацисти здійснили штурм Університету Праги після масової студентської демонстрації проти убивства Яна Оплетала та вторгнення до Чехословаччини, а також арешту дев'яти студентських лідерів, відправлення 1200 студентів у концтабори, і закриттю всіх Чеських університетів та колегій. 
Але, не будемо говорити про сумне. Студентські роки – найщасливіші у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.  
15 листопада була проведена виховна година до Міжнародного дня студента «Студентські роки – часточка нашого життя». Виховна година підготовлена працівниками бібліотеки Онищук Г.М., Мосіюк Є.П., Вацко В.І.,  групою Т – 31 з класним керівником Гайкою О.Л.
Мета заходу – виховати у студентів любов до життя, молодості; усвідомлення  необхідності та цінності знань; уміння помічати красиве.
Студенти мали можливість познайомитись з історією виникнення свята, дізнатись імена перших та  найвідоміших українських студентів. Звучала пісня, поезія, гумор… Ось такі вони студентські роки, серйозні й веселі, швидкоплинні та незабутні.
Зумійте за цей час почерпнути щонайбільше знань і нехай студентське життя залишиться для вас лише в добрих спогадах. 
Зі святом Вас, шановне студентство!
Переглядів: 929 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: