18:45
З Міжнародним днем студентів!

15 листопада  з нагоди Дня студента відбулися урочистості у Рівненському автотранспортному коледжі.

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.

Впродовж 13-15 листопада за участі Студентської ради в коледжі проходили дні студентського самоврядування.

Студентська рада виконувала посадові обов’язки адміністрації коледжу та працівників основних структурних підрозділів навчального закладу. Студентську адміністрацію очолила директор-Голова Студради Анастасія Кравець, а реалізовувати поставлені на меті  завдання допомагали посадові особи – заступник директора з виховної роботи Хлуд Вадим, заступник директора з навчально-виробничої роботи Наконечний Сергій, заступник директора з адміністративно-господарської роботи Мисько Андрій, зав.господарством Стасюк Владислав, завідувач відділення «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» Матвійчук Ірина, завідувач відділення «Транспортні технології» Романюк Богдан, керівник фізичного виховання Шаркаді Артем, інженер з охорони праці Капран Микола та інші представники студентського активу. Робота нової адміністрації просто «кипіла», було проведено виховну роботу зі студентами в коледжі та гуртожитках, проведено аналіз успішності студентів, адміністративно-господарську роботу, вперше проведено Квест на знання історії та структури коледжу між командами відділення - студенти з цікавістю та захопленістю віднеслися до поставлених завдань і в наполегливій боротьбі перемогла команда відділення «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Всю  виконану роботу студенти та викладачі коледжу мали можливість переглянути у відео-звіті на святковому концерті.

В актовій залі студентів та викладачів чекала святкова програма, яка містила урочисту частину та концерт.

До вітального слова був запрошений заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М., який також оголосив  переможців конкурсу «Студент року-2018» та за дорученням профкому нагородив студентку групи МПс-31 Сачук І. почесною грамотою та премією.

За підсумками минулого навчального року за високі досягнення у навчанні та активну участь в громадському житті коледжу переможцями в номінації «Студент року» визначили Кравець Анастасію - студентку групи     Т-33, Коржа Іллю - студента групи Т-44, Остапчука Романа - студента групи Т-31, Мацюк Анастасію - студентку групи МПс-31, Курача Олександра - студента групи Ес-41, Хлуда Вадима - студента групи МП-21 .

Також від імені Студради коледжу присутніх привітала А.Кравець,  після чого разом із членами Студради провела ІІ церемонію нагородження кращих студентів коледжу «Золотий банан». У різних номінаціях були відзначені всі студенти ,які зайняли І місця у різноманітних заходах ,що проводилися напередодні свята. «Срібні» і «бронзові» призери були нагородженні після урочистого святкування наступного дня у спеціальному форматі «Когорта кращих ».

Після чого відбулася концертна програма, насичена творчими та цікавими номерами. Артисти радували глядачів гумористичними сценками, вокальними та хореографічними номерами, а найбільших емоцій додали відео та кліпи, які були зняті напередодні святкування за участі студентів та викладачів коледжу.

По завершенні святкування відбулося спільне засідання Студради коледжу та представників адміністрації, де відбулося обговорення проблем студентського життя, вислухано пропозиції студентів щодо  шляхів їх вирішення тощо. Також Студентською радою було організовано вечір відпочинку у гуртожитку №2 .

І ще раз зі святом дорогі студенти, успіхів та наполегливості у всіх починаннях, оптимізму, гарного настрою, наснаги та терпіння. Цінуйте ті моменти,які потім залишаться лише у спогадах!!!!

Голова
Студентської ради РАТК НУВГП
Кравець Анастасія

Переглядів: 803 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: