21:46
З вірою в майбутнє

«…Про людство встигнеш, про людей подумай!..» - саме так вже багато років звучить девіз Благодійного марафону «З вірою в майбутнє», який є проектом Рівненського міського палацу дітей та молоді, зокрема в цьому році він тривав з 19 до 29 квітня. Метою благодійного заходу є збір коштів для підтримки дітей з особливими потребами. Впродовж 11 днів у Марафоні брали участь усі підрозділи та вихованці Палацу. Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ продемонстрували свої досягнення творчими звітами, а родзинкою Марафону став благодійний аукціон, де гості мали змогу  придбати вироби вихованців Школи образотворчого мистецтва.

Традицією Марафону є визначення особи презентанта благодійного заходу. Цьогоріч цю почесну місію в виконували Котляревська Анна (Школа східних єдиноборств), Савінський Тарас (Профільна школа інформатики), Антонюк Анастасія (Літературно-розвивальна студія «ЛітЕра») та наш студент IV-го курсу Омельчук Никита (Школа східних єдиноборств).

Никита-чемпіон України із дзюдо серед молоді з вадами зору. Понад 10 років він займається цим видом спорту у Школі східних єдиноборств ПДМ і прагне популяризувати дзюдо серед дітей міста.

Завдяки марафону матеріальну допомогу на лікування отримають Критюк Олег (Центр розвитку дитини «Бебі Академія» ПДМ ), Кушнір Марія (камерний хор «Аве Марія» ПДМ) та діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні.

Приємно, що кожен учасник Марафону під час заключного концерту, який відбувся в 28 квітня, отримав як фінансову допомогу для здійснення власних творчих планів, так і моральну підтримку від усіх гостей Марафону, благодійників та спонсорів, представників навчальних закладів.

Від імені Рівненського автотранспортного коледжу Никиту Омельчука привітали заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М. та класний керівник Баланович Н.Ю. Бажаємо Никиті успіхів в учіх його шляхетних справах та подальшої щасливої життєвої долі!


Переглядів: 739 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: