11:50
Забруднення довкілля як проблема сучасного світу

12 травня у стінах нашого коледжу відбувся круглий стіл під назвою "Забруднення довкілля як проблема сучасного світу", котрий був присвячений проблемам екології, його мали змогу відвідати студенти групи Ес-31, всі охочі та не байдужі до проблем довкілля. Організатор заходу викладач екології Жук Г.П. Під час заходу були розглянуті основні проблеми в екології, та шляхи їх вирішення, представленні мотивуючої та соціально-екологічної тематики відеоролики, слайди презентації, проведена за участю студентів Ес-31 прес-конференція з питань в галузі довкілля.

Екологічні проблеми, які виражаються в порушенні врівноваженості умов і впливів в екологічному середовищі людини, виникли як наслідок експлуататорського ставлення людини до природи, стрімкого зростання технології, розмаху індустріалізації та зростання населення.

Забруднення природного середовища виражається в смогу, мертвих озерах, воді, яку не можна пити, смертоносної радіації і вимирання біологічних видів. Вплив людини на земні екосистеми, які у своїй сукупності, взаємозв'язку і взаємозалежності утворюють екосистему Землі як планети, викликає зміни в комплексній системі людського середовища. А негативний наслідок цього виражається як загроза екологічних умов цілісного існуванню людей, загроза здоров'ю через повітря, воду і їжу, які забруднені речовинами, виробленими людиною.

Воду людина забруднює з незапам'ятних часів. За багато тисячоліть всі звиклися із забрудненням води, але все ж є щось блюзнірське і протиприродне в тому, що людина скидає всі нечистоти і бруд у ті джерела, звідки вона бере воду для пиття. Як це не парадоксально, але і шкідливі викиди в атмосферу, зрештою, опиняються у воді, а території міських звалищ твердих відходів, після кожного дощу і після сніготанення вкладають свою лепту у забруднення поверхневих і підземних вод.

Бережімо природу, вона наше майбутнє!!!

 

Переглядів: 615 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: