22:42
Заходи із вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років

Впродовж 17-22 листопада 2014 року в нашому коледжі відбулися пам’ятні заходи із вшанування  жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років, які проходили під гаслом "Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!".  Серед іншого, було влаштовано інформаційну виставку «Механізм Геноциду», матеріали якої  висвітлюють підлу технологію масового людиновбивства голодом, використану комуністичним режимом проти України.

Працівники  бібліотеки  коледжу створили книжкову виставку - інсталяцію з використанням  художньої літератури, збірників документів та  матеріалів періодичних видань, присвячених дослідженню проблемних питань Голодомору;

під час виховних годин класні керівники груп провели бесіди зі студентами, на  яких акцентували увагу щодо причин голоду  та його деструктивного впливу на процеси  розвитку української нації, під час  занять викладачі суспільних дисциплін провели перегляд  та обговорення документального фільму «Закляття безпам’ятства.. ».

З особливим інтересом студенти коледжу сприйняли зустріч з поетом та громадським діячем  Анатолієм Петриковим, який розповів історію своєї родини, яка мешкала в часи  Голодомору  на Вінниччині.  З цікавістю присутні слухали спогади п.Анатолія  про його батька- підполковника Максима Петрикова, який служив в особистій охороні М.Грушевського, про життєві перипетії його сім'ї під час Другої світової війни та післявоєнну добу. Лейтмотивом бесіди ветерана була тема  патріотизму, великого значення  працелюбності  та оптимістичного  світосприйняття молоді  як запоруки успіху вільної  України.

Переглядів: 669 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: