***

Меню сайту
Категорії розділу
Спортивне життя [27]
Бібліотека [60]
АТО [20]
Класному керівнику [6]
Обласні методичні об'єднання [19]
ЗНО [2]
Поділитись у:
Офіційні сайти
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Квітень » 3 » Заходи з креслення
05:49
Заходи з креслення

В рамках тижня комісії пририродничо-математичних дисциплін і креслення 01.04.2013 р. було проведено олімпіаду з креслення серед студентів ІІ курсу. В олімпіаді брали участь  12 студентів. Призові місця зайняли:

         І місце  – Зусько Дмитро гр. Т-21;

         ІІ місце  –   Зосімчук Роман гр. Тс-22;   

         ІІІ місце  – Курильчик Ярослав гр. Тс-21.

Також у фойє коледжу була оформлена виставка творчих робіт студентів і викладачів комісії, на якій представлені авторські вірші студентів, інформаційні газети з предметів комісії, малюнки, ребуси, а також творчі роботи виготовлені руками студентів і викладачів.

Грамотами і подарунками були нагороджені такі студенти:

В номінації за кращий вірш:

Паламарчук Вадим гр. Д-21;

Дяденчук Михайло гр. Т-23;

Нижник Назар гр. Т-22.

 

В номінації за кращий ребус:

Бондарчук Максим, Баглай Максим гр. Т-23;

Пекарський Андрій, Пилипчук Роман гр. Т-23;

Гаврилюк Олексій гр. Тс-22.

 

В номінації за кращу інформаційну газету:

Тарасюк Михайло, Ярошик Назар гр. Т-21;

Давидюк Роман, Горбань Максим гр. Т-23;

Захожий Микола, Засімчук Роман гр. Тс-22.

 

В номінації за кращий малюнок:

Мамчук Іван гр. Тс-21;

Сікідіна Марина гр. Т-22;

Герасимчук Андрій гр. Тс-22;

 

В номінації за творчі роботи виготовлені руками студентів:

Турицький Сергій гр. Тс-22;

Гроголь Володимир, Волкович Вячеслав гр. Тс-22;

Герасюк Дмитро, Корнійчук Антон гр. Т-23;

Глибченко Андрій гр.Т-22;

Ягнич Тарас гр. Т-21.

 

         02.04.2015 р. був проведений конкурс на кращі занання предмету креслення, переможцями якого стали:

І місце – Паламарчук Олександр, Тарасюк Михайло гр. Т-21;

ІІ місце –  Вольський Вячеслав, Омелянчук Вадим гр. Тс-21;

ІІІ місце – Федас Владислав, Зажожий Микола гр. Тс-22;

 

Переможці заходу були нагороджені грамотами і призами.

Переглядів: 338 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Рівненський автотранспортний коледж НУВГП 2017