22:30
Засідання методичного об’єднання викладачів іноземних мов

Засідання методичного об’єднання  викладачів іноземних мов ВНЗ III рівнів акредитації Рівненської області

12.11.2014 року відбулося засідання методичного об’єднання  викладачів іноземних мов ВНЗ I – II рівнів акредитації Рівненської області за темою «Досвід роботи викладачів іноземних мов з обдарованими студентами. Впровадження в навчальний процес новітніх освітніх технологій. Особливості викладання іноземних мов за професійним спрямуванням.»

Метою даного засідання було підвищити фаховий рівень викладачів іноземних мов з освоєння новітніх технологій навчання та зорієнтувати викладачів іноземних мов на урізноманітненні способів опрацювання матеріалу шляхом використання нових інформаційних, інтернет-ресурсів, проектних методик при вивченні іноземної мови за професійним спрямуванням.

Директор коледжу Герзель В.М  привітав всіх учасників семінару, на якому були присутні 21 учасник.

Голова методичного об’єднання Ярощук М.А. представила доповідь

 «Особливості викладання іноземних мов за професійним спрямуванням у автотранспортному коледжі». Крім того, до уваги учасників були запропоновані наступні заходи:

  1. Фрагмент заняття з англійської мови за професійним спрямуванням за темою « Міжнародна транспортна документація. Транспортні документи на вантаж (CMR, книжка МДП, сертифікати, вантажна митна декларація» у групі МП-31. Під час роботи студенти актуалізували та активізували професійний лексичний запас, розвивали мовленнєві здібності до участі в іншомовному спілкуванні, розширили знання студентів про використання документів у транспортному процесі. Підготувала Ярощук М.А.
  2. Засідання предметного гуртка з англійської мови “ Think English”, метою якого було, розвиток творчого потенціалу студентів, удосконалення інтелектуальних задатків вихованців гуртка та оволодіння мовним матеріалом для вільного спілкування в усному та писемному мовленні серед груп Т-11, Т-12, Т-22, Т-43. Підготувала Кощук В.М.
  3. Фрагмент заняття з німецької мови за професійним спрямуванням за темою « Загальна будова та робота двигуна », у групах Т-31, Т-32 метою, якого було сформувати уявлення та розширити знання про загальну будову автомобіля німецькою мовою, узагальнити знання студентів з теми. Підготувала Кулаківська В.В.

Категорія: Обласні методичні об'єднання | Переглядів: 922 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: