20:25
Засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

25 грудня 2014 року на базі Млинівського державного технолого-економічного коледжу відбулось засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації під головуванням Герзеля Віталія Михайловича – голови ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області, директора Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

У засіданні взяли участь: заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Коржевський Петро Миколайович, головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва Майя Миколаївна, керівники вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області та запрошені гості.

Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Миколайович Коржевський інформував всіх присутніх про передачу вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на фінансування з місцевих бюджетів (законопроект «Про Державний бюджет на 2015 рік»).

Досвідом роботи педагогічного колективу Млинівського державного технолого-економічного коледжу з питань ліцензування, акредитації та організації контролю за навчально-виховним процесом поділився директор  коледжу Яцкевич В’ячеслав Романович.

Про сучасні підходи до організації позааудиторної роботи студентів зі спеціальних дисциплін слухали Чорнобриву Ольгу Вікторівну – голову циклової комісії юридичних дисциплін та Яткевич Інну Павлівну – викладача юридичних дисциплін Рівненського державного аграрного коледжу.

Про проведення державної підсумкової атестації вищих навчальних закладів та організацію вступної кампанії у 2015 році слухали головного спеціаліста управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєву Майю Миколаївну.

У межах заходу спеціалісти Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородили вищі навчальні заклади Рівненської області, які вибороли призові місця у Спартакіаді студентської молоді вищих навчальних закладів Рівненської області 2013-2014рр., а саме: Технічний коледж НУВГП (І місце), Сарненський педагогічний коледж РДГУ (ІІ місце) та ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» (ІІІ місце).

Категорія: Обласні методичні об'єднання | Переглядів: 794 | Додав: NikM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: