10:37
Засідання ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

04 червня 2014 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулось засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації під головуванням Герзеля Віталія Михайловича – голови ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області, директора Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.
У засіданні взяли участь: головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва Майя Миколаївна, старший інспектор канцелярії управління освіти і науки облдержадміністрації   Хлиновська Оксана Петрівна, керівники вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області та запрошені гості.
Заступник директора з навчальної роботи Мирогощанського аграрного коледжу Науменко Ігор Петрович поділився досвідом проведення контролю за навчально-виховним процесом у Мирогощанському аграрному коледжі. 
Про роботу в Навчальній юридичній консультації як ефективний засіб підвищення мотивації самостійної роботи студентів із інформаційними ресурсами поінформувала всіх присутніх Ляшко Віта Миколаївна, завідувач Навчальною юридичною консультацією Рівненського аграрного коледжу. 
Матвійчук Любов Анатоліївна, завідувач Навчальною бухгалтерією Рівненського аграрного коледжу виступила з питання «Формування інформаційної культури майбутніх молодших спеціалістів з бухгалтерського обліку (на прикладі проведення практичних занять і навчальних практик у Навчальній бухгалтерії).
Досвідом впровадження системи самоврядування у Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП поділилась заступник директора з виховної роботи Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП Василюк Лариса Євгенівна.
За круглим столом обговорювалось питання про підготовку до нового прийому до вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області у 2014 році, зокрема, Андрєєва Майя Миколаївна, головний спеціаліст професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації ознайомила всіх присутніх із змінами до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році.
 У межах заходу його учасники ознайомилися з матеріально-технічною базою та відвідали музей Мирогощанського аграрного коледжу.     

             

Категорія: Обласні методичні об'єднання | Переглядів: 3546 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: