15:25
Засідання Ради класних керівників

15 грудня відбулося засідання Ради класних керівників, де було обговорено актуальні питання роботи класних керівників за підсумками роботи в першому семестрі навчального року та розглянуто перспективні завдання на наступний семестр. Також слово мала завідувач бібліотеки Вацко В.І., яка виступила з доповіддю «Читай українське», в котрій ознайомила педагогів з новинками сучасної української літератури.

В рамках засідання класних керівників практичний психолог організувала зустріч з психологом, психотерапевтом за методом «символ-драми», очільником громадської організації «Психологічної служби Євромайдану» - Галицькою Ольгою Василівною. Мета такої зустрічі полягала в тому, щоб педагоги якомога більше дізналися про те, які наслідки лишає військова агресія і як впливає на поведінку дітей: «Україна довго була мирною країною. Вважалося, що таке страшне явище, як війна, залишилося в минулому, тож ніхто не був готовий до неї ні фізично, ні морально. Ситуація, яка виникла на Сході країни, торкнулася певною мірою кожного громадянина й безпосередньо вплинула на його світосприйняття. Передусім це стосується осіб, які побували в зоні АТО, а найсильнішого впливу зазнали діти» .

Ольга Василівна надала інформацію та рекомендації нашим класним керівникам про те, як працювати зі студентами в конфліктний та постконфліктний періоди, ознайомлювала з проявами та причинами агресивності підлітків, а також поділилась своїм досвідом щодо особливостей поведінки психологічно травмованих дітей та їх батьків, які перебували в зоні АТО.

 

Переглядів: 669 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1   [Материал]
супер засідання

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: