21:12
«Життя – найвища цінність людини»

«… Цінність життя навряд чи хтось стане заперечувати. Люди готові на неймовірну кількість найрізноманітніших дій, щоб зберегти своє життя і життя своїх близьких. Якщо подумати, то немає нічого такого, що могло б бути для людини важливіше, ніж власне життя або життя близьких. Прикладів тому є величезна кількість…»

21 і 22 березня в гуртожитках № 1, 2 у рамках проекту «Все починається з себе» практичним психологом коледжу, Галушко Оленою Василівною, і психотерапевтом, Галицькою Ольгою Василівною, проведено тренінгові заняття на тему: «Життя – найвища цінність людини». Метою таких заходів було здійснити профілактику різних форм узалежнень, соціально-небезпечних ігор, суїциду.

Мабуть люди не так часто замислюються про те, як продовжити життя, якщо у них все добре. Але варто тільки комусь занедужати, як він починає замислюватися про те, як же вилікуватися і продовжити своє життя. У такі моменти люди дивляться прямо в очі смерті, усвідомлюють, що хвороба може вбити їх, і тому різко змінюють погляди на своє життя. Ті, хто мав шкідливі звички, різко від них відмовляються. А ті, хто раніше не замислювалися про своє здоров’я, думають про нього постійно. Важливо не забувати, що здоров’я людини безпосередньо пов’язане з таким цінним для них – життям. Тому кожна людина, яка цінує своє життя і хоче прожити якомога довше, повинна з юних років стежити за своїм здоров’ям. Це включає не тільки повну і однозначну відмову від шкідливих звичок, наприклад, від вживання алкогольних напоїв, куріння сигарет і вживання наркотичних речовин, а й регулярне заняття різними видами спорту. Якщо людина не дотримується цих правил, в старості їй буде дуже складно. Більше того, така людина ризикує померти молодою. Необхідно також вживати заходів для підтримки свого психічного здоров’я. Людина повинна звести до мінімуму стреси у своєму житті, більше радіти і спілкуватися з приємними для неї людьми.

Відповідальність за таке цінне для людини життя лежить тільки на самій людині, адже саме вона здатна обирати свій життєвий шлях. Людина повинна цінувати себе настільки, щоб не загнати у невиліковний кут своє здоров’я від залежностей Інтернету, соціально-небезпечних ігор, а також не зловживати цим.

Так, життя людини – безумовний скарб, який треба берегти і завжди прагнути продовжити!

Переглядів: 780 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: