11:53
Жорстокість серед юнацтва
04.04 та 10.04.2013, в гуртожитках  Автотранспортного технікуму НУВГП  відбулися круглі столи, з теми «Жорстокість серед юнацтва» які проводили працівники бібліотеки разом з вихователями.
Ця тема була взята тому, що кожен день нас шокують все нові та нові факти жорстокого поводження молодих людей, як до однолітків так і до людей різного віку. Телевізійний простір напружено бринить від великої кількості різноманітної інформації, щохвилини хвилює наше серце і розум. Підліток перед екраном телевізора з цікавістю переглядає художній фільм, в якому річками ллється кров, гинуть люди. Щодня потік негативу ніби підштовхує, стимулює, навчає…  Результати не забарились… Сьогодні бійка – не бійка, якщо це не записати на телефон і не викласти в Інтернет, який наповнений дитячою жорстокістю та насиллям. Жахливі сцени насилля, приниження, знущання. Найгірше те, що підлітки взяли це за моду і таким чином розважаються.
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) твердить, що Україна посідає 5 місце в Європі за рівнем жорстокості та насилля серед молоді.
Згідно із даними ВООЗ, проведеного у 40 країнах світу, українські діти усіх вікових категорій вживають алкоголю більше, ніж у будь – якій іншій країні світу.
Ми вважаємо, що потрібно надавати  більше інформації про жорстокість та насилля, формувати навички протидії жорстокості, підвищення рівня інформованості і розширення знань підлітків про здоров’я, здоровий спосіб життя. Виховання повинно бути таким, щоб усі моральні основи суспільства стали внутрішніми цінностями особистості. Внутрішню енергію, котра проривається ззовні у вигляді агресії – направляти в конструктивне русло: у захоплення спортом, до участі у спортивних змаганнях та художній самодіяльності, у здорову конкуренцію.

Переглядів: 868 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: