Користувачів: 0
Головна » 2014 » Березень » 31 » Змагання з гирьового спорту
13:38
Змагання з гирьового спорту

В атлетичному залі коледжу відбулись щорічні змагання з гирьового спорту . У змаганнях взяли участь студенти усіх відділень. У командному заліку перше місце виборола група МП-32 у складі Омельчука Володимира, Кушніра Андрія та Мельничука Павла – кожен з них переміг у своїй ваговій категорії
Друге місце зайняли спортсмени групи Д-21: Цегельник Олександр, Лукащук Дмитро, Дячук Сергій. На третьому місці команда групи Д -31: Стасюк Роман,  Ревич Ігор.
В особистому заліку також  показали високий рівень підготовки такі спортсмени: Кокора Сергій (група МП-31), Гайдай Дмитро (МП-22), Сорока Дмитро (Т-34), Ковальчук Максим (Д-32), Матвійчук Роман (Мп-31), Поляк Анатолій (Т-31), Оніщук Станіслав (Тс-31), Рухер Володимир (Тс-21). Практично всі призери змагань є вихованцями гуртка атлетизму.
За результатами цих змагань буде сформована збірна команда коледжу на міські змагання з гирьового спорту.

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 563 | Додав: oland | Рейтинг: 5.0/2