11:27
Змагання з плавання
   14 - 15 квітня 2010 у басейні ДЮСШ №3 (ЗОШ №23) відбувся чемпіонат міста з плавання в залік спартакіади міста. Оскільки студентів технікуму, що мали досвід занять плаванням у ДЮСШ було не достатньо, команду доповнили просто добровольцями.
    До складу команди увійшли: Дащицький Сергій, Жуковський Роман, Котович Сергій, Полюхович Євгеній, Пузирко Юрій, Сказко Віктор, Рожко Борис.
Як можна брати участь у змаганнях з плавання не маючи можливості тренувати команду? Це, скоріше, реторичне запитання. Ринкові відносини захопили усі сфери життя і вони вступають в протирічча з нашим ентузіазмом, патріотизмом, просто здоровим глуздом.
 
   Добра воля, бажання відстояти честь навчального закладу були головними мотивами для участі наших спортсменів. Команда з плавання навіть добиралась до місця змагань за свої кошти. Про винагороду чи матеріальне заохочення мова не йшла зовсім.
   Досвід показує, що запрошення на навчання спортсменів дає змогу успішно виступати за АТТ, навіть не маючи можливостей для підготовки з плавання.
   Бориса Рожка добре знають судді на змаганнях, адже він вихованець їхньої спортшколи і тепер навчається в нашому технікумі.
      Сергій Ктович теж колишній вихованець ДЮСШ, він показав хороший результат на дистанції 100 м. вільним стилем - 1.14,43. Крім того Сергій один з кращих наших пловців брасом - у запливі на дистанції 50 м. був другим.
   Ми пам'ятаємо, як декілька років назад команда Автотранспортного технікуму спромоглася зайняти на аналогічних змаганнях друге місце. Тоді у складі нашої команди були два КМС, три спортсмени 1-го розряду, декілька спортсменів 2-го розряду.
   Це давало змогу успішно виступати. Юрій Пузирко - останній учасник тієї чудової збірної, яку мав АТТ.

   Чи вдасться за нових умов вступу у вищі навчальні заклади запросити на навчання до нашого технікуму спортивну молодь? Сподіваємось, що так.
   Запрошуємо всі зацікавлені сторони на День відкритих дверей, що відбудеться 15 травня 2010 об 11 годині. У програмі дня: ознайомлення з умовами навчання та спеціальностями, бесіда з представниками адміністрації, відповіді на запитання.

Викладач фізичного виховання - Володимир Івашкевич.
Матеріал взято на "вільному сайті АТТ"
Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 2749 | Додав: dedMazay | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: