11:29
­“Знайомтеся! Моя мала Батьківщина”

Кожна людина розповідає про свою Батьківщину по-різному. Для одних, Батьківщина – це місце його народження, для інших – місто, де вони живуть в даний момент. Подібних думок існує безліч, і всі вони по-своєму правильні. Людина обирає своєю Батьківщиною сама, ту, що дорога її душі та думкам. “Моя мала Батьківщина” – так кожен з нас може назвати своє село, селище або місто, в якому виріс, де пройшло дитинство, де були сказані перші слова, де були зроблені перші кроки. Це та частинка землі, яка пов’язана з друзями, певними спогадами, з рідною вулицею, на якій в дитинстві грали з ними в хованки. Буває і так, що людина залишає свій рідний край у пошуках кращого життя, але це зовсім не означає, що вона забуває про своє улюблене місце.

Пам’ятаємо, як вперше впали з велосипеда, розбивши собі коліна, як з сусідськими дітьми будували снігові тунелі, як потайки від батьків виносили їжу для бездомного цуценяти.

Моя мала Батьківщина – це всі ті пам’ятні моменти, які будуть з нами навік, їх неможливо відняти у людини, неможливо продати чи купити.

05.12.2018 була проведена виховна година у групах Т-12 та Дс-21 викладачами Баланович Н.Ю. та Дундюк А.Ю. на тему: ­“Знайомтеся! Моя мала Батьківщина”.

Метою проведення виховної години було залучення студентів до вивчення історії та духовної спадщини свого рідного краю, дослідження рідного села або міста, його традицій та звичаїв, виховання любові до рідного краю та рідного дому.

Під час проведення виховної години, були використані фото, аудіо та відео матеріали про рідні міста та села наших, підготовлені нашими студентами, а саме: з групи Т-12 – Кондратюка Д. (розповідь та відеоматеріал про м. Шепетівка), Жука Д. (розповідь та мультимедійна презентація світлин с.Деражне) та Кучерчук З. (розповідь та відеоматеріал про с.Сатиїв); з групи Дс-21 – Тарарук О. (розповідь та презентація про м. Нетішин), Сусід Р. (розповідь та фотоматеріали про с.Стрільськ), Левчук Б. підготував патріотичний вірш.

Переглядів: 1727 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: