18:11
«Зроби вибір на користь свого здоров’я!»

Здоров’я – це головна цінність людини. Здоров’я не купиш ні за які гроші. Будучи хворим, ви не зможете втілити в життя свої мрії, не зможете повністю реалізуватися в сучасному світі... І саме про здоров’я, про те, як його зберегти, ми і поговоримо сьогодні.

Здоров’я – багатство на всі часи. А воно закладається в дитинстві. Ваше здоров’я, як скарб, який знаходиться глибоко в землі. Та щоб знайти скарб, потрібно докласти великі зусилля.

У гуртожитку № 2 17 жовтня для груп нового набору проведено тренінгове заняття на тему: «Зроби вибір на користь здоров’я!» практичним психологом, Оленою Василівною і вихователем, Ларисою Корніївною.

Мета тренінгу полягала в тому, щоб сформувати позицію протидії всім небезпечним для здоров’я та життя явищам: наркотикам, алкоголю, палінню; пропагувати здоровий спосіб життя; виробляти активну життєву позицію в молоді.

Щоб бути здоровою людиною, необхідно, перш за все, відмовитися від шкідливих звичок. В житті дуже складно відмовитися від чогось привабливого. Дуже часто ми погоджуємося, добре розуміючи, які неприємності і наслідки для здоров’я за цим послідують. Іноді такі вчинки відбуваються з-за солідарності з товаришами, бажання не бути «білою вороною», але частіше біда у всьому тому, що не усвідомлюється цінність власного здоров’я.

Деякі діти хочуть здаватися дорослими і пробують курити, пити вино. Зустрічаються і ті, хто пробує наркотики. Це дуже шкідливі затії. Адже звикнути до поганого легко. Набагато важче потім позбутися від небезпечної звички.

Курець спочатку і не помічає, як він отруює свій організм. А адже в тютюні є сильна отрута – нікотин. Він легко проникає в кров, накопичується у внутрішніх органах і поступово руйнує їх. Тільки людина не відразу помічає це. Так, буває, понудить після першої цигарки, голова паморочиться. Це організм подає сигнал тривоги. Багато неповнолітніх курять не тому, що їм подобається курити, а тому, що хочуть здаватися дорослішими. І через кілька років той, хто палить, починає кашляти, задихатися при бігу або навіть при ходьбі, швидко втомлюватися. І чекають курця хвороби органів дихання: астма, туберкульоз, рак.

Не менш шкідливий і алкоголь. Від нього теж страждають всі внутрішні органи. Отруєння мозку призводить до того, що людина просто-напросто «дурнішає», погіршується пам’ять, вона важче засвоює нове.

Наркотики часто називають «білою смертю». Чим раніше людина звикає до них, тим швидше вмирає. Хронічні наркомани взагалі живуть мало. Наркотики повністю висмоктують з людини всі сили. Немає ніякої сміливості в тому, щоб спробувати наркотик. А ось якщо чоловік зумів відмовитися, значить, у нього дійсно є сміливість і воля.

Умійте сказати «НІ» всім шкідливим звичкам!!!

Переглядів: 503 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: