08:47
«ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!»

Проблема насильства серед неповнолітньої молоді існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Останніми роками визнано поширення такого явища, як «булінг», «кібербулінг». Це соціальна проблема всього світу. Діти починають цькувати слабших для того, аби затвердити свій авторитет, розважитися або отримати якусь вигоду. Інші ж свідки цих дійств стоять осторонь та спостерігають, не вчиняючи ніяких дій задля допомоги жертві або навіть підбурюють кривдника до фізичної розправи.

Тому, з метою профілактики негативної поведінки у підростаючого покоління, визначення за віком кримінальної відповідальності за вчинення насильницьких дій, надання інформації про установи та організації, які надають підтримку та допомогу у разі потреби на виховній годині відбулася інформаційна зустріч з фахівцями Міністерства юстиції Матаєвою Іриною Анатоліївною – начальником Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи і правової освіти Головного територіального управління юстиції в Рівненській області та її  заступником Мішурою Оксаною Євгенівною.

Студенти груп нового набору уважно слухали спеціалістів та активно приймали участь у обговоренні протидії булінгу та причин його прояву. Адже деякі на власному прикладі відчули негативний вплив цього ганебного явища.

Наприкінці заходу фахівцями Мін’юсту було надано практичні рекомендації протидії булінгу щодо співпраці осіб та установ, які можуть допомогти у вирішенні конфлікту і розповсюджено інформаційні листівки відповідної тематики.

Переглядів: 555 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: