08:29
Зустріч через роки

На цьому тижні в коледжі відбулася знакова подія – зустріч випускників коледжу. Найперше в стінах рідного коледжу зустрілися випускники далекого 1973 року. Особливо приємно, що люди, які мають поважний вік віднаходять час, бажання і сили прийти до нас в гості.

Від імені трудового колективу гостей привітала представник адміністрації – заступник директора з навчально-виробничої роботи Богачук В.В. У своєму виступі вона розповіла про життя коледжу, про ті зміни, які відбулися в організації навчально-виховної роботи за останній рік. Також присутні мали можливість переглянути відео-презентацію навчального закладу, оглянути матеріально-технічну базу. Щирі слова подяки випускників-ветеранів за спілкування та увагу – найкраща винагорода для тих, хто нині продовжує славні традиції рівненського автотранспортного.

У п’ятницю естафету прийняли випускники з двадцятирічним «стажем», які  навчалися за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Делегація випускників була доволі представницькою – майже 30 випускників відгукнулися на заклик колишніх одногрупників і завітали до рідної альма-матері.

Від імені трудового колективу гостей вітав директор коледжу Марунич О.П., який особисто провів своєрідну екскурсію навчальними аудиторіями та лабораторіями коледжу. У своїй розповіді він акцентував увагу випускників на тому, що працівники та адміністрація приділяють велику увагу питанню модернізації методичного забезпечення навчального процесу, збереженню та розширенню матеріально-технічної бази згідно вимог сучасності.

На зустріч зі своїми вихованцями завітали викладачі та класні керівники – Вокальчук Є.Л., Демуш Я.І., Мазур М.М., Сондак В.М., Багній Л.Т.

Радісні емоції, спогади, розповіді про сьогодення, фотосесія – невід'ємні атрибути зустрічей людей, об’єднаних спільним минулим.

Проте, не лише минулим! «Своїм дітям будемо радити йти нашим шляхом – вступати на навчання в коледж!» – це слова наших випускників. Що ж, ласкаво просимо! До нових зустрічей!

Переглядів: 1007 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: