08:24
Зустріч студентів-старшокурсників з В. Гомолем

В коледжі відбулася зустріч студентів-старшокурсників з представником громадської організації «Рівненський обласний ресурсний центр розвитку громад» В. Гомолем. Наш гість провів інформаційний семінар на тему «Самоорганізація в громаді». Мета семінару - ознайомити молодь ,зокрема з сільської місцевості, щодо можливостей жителів місцевих громад вирішити свої нагальні потреби спільними зусиллями.

В. Гомоль розповів про низку успішних проектів реалізованих жителями сіл Здолбунівського та Дубенського районів за сприяння Ресурсного центру. Відсутність дитячого майданчика, занедбаність шкільного стадіону, невпорядкований цвинтар- ці та інші проблеми не вирішувалися роками.

Самоорганізація та ініціатива небайдужих членів територіальних громад відкрила шлях до якісних змін на місцевому рівні, без очікування на ласку чиновників.

Студенти, повернувшись додому розкажуть батькам та односельцям про перспективи співпраці місцевих громад та цієї неурядової організацій, що  приходить на допомогу діяльним людям.

Переглядів: 653 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: