01:05
Зустріч студентів з лікарем-наркологом

25.02.15р. У гуртожитку №2 відбулася зустріч студентів з лікарем-наркологом Тарасом Олеговичем Покезою та гостями лекторами Християнського консультаційного центру «Надія» – Петром і Олександром.

Під час зустрічі лікар розповідав студентам про вплив наркотичних речовин на несформований молодий організм, неусвідомлені дії людини вживання наркотиків, наслідки для здоров’я та самопочуття, а також наводив різні приклади з досвіду своєї роботи з пацієнтами.

Після виступу лікаря лектор Олександр розтлумачив про всі створені міфи вживання наркотичних речовин у вигляді презентації, а на завершення юнаки переглянули цікавий відеофільм «Мрія», у якому були представлені реалії життя, залежної від наркотиків, молоді. 

Розповідь для натхнення

Життя чимось нагадує річку, якою ми пливемо у човні. Можна нічого не робити в човні, просто плисти за течією. Час від часу човен прибиватиметься до якогось берега. Уявімо, що вам хочеться потрапити в якесь особливе місце на річці. Воно безпечне, красиве, там чудовий клімат, люди, які вам подобаються. Але ви не зможете туди потрапити, якщо будете просто плисти за течією. Ви маєте дотримуватися певного курсу. Тоді ви пройдете через пороги, іноді, може, доведеться навіть гребти проти течії. Там можуть бути й інші перешкоди. Може, вам навіть доведеться тягнути човна вздовж берега. Це набагато складніше, ніж просто лежати в човні й плисти за течією.

Але ваші зусилля варті того. Ви знаєте, куди вам плисти, тому ви плануватимете цю подорож найретельнішим чином. Може, ви зробите неправильний крок і трохи заблукаєте, але оскільки ви знаєте, куди плисти, ви знайдете шлях. І це дасть вам додаткову енергію, щоб і далі йти до своєї мети. І нагородою вам буде острів, де ви натішитеся життям.

 

 

Переглядів: 686 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: