12:57
Зустріч викладачів та студентів коледжу з представниками університету

Важливою характеристикою сучасної людини є креативність – здатність до творчості. Життя доводить, що в складних умовах, в умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нового (нових ідей і задумів, нових підходів, нових рішень). Творчий потенціал можна розвивати впродовж усього життя людини, але чим раніше розпочати цей процес, тим краще. Щоб довести, що творчість є важливою властивістю особистості, в рамках декадника циклової комісії природничо-математичних дисциплін та креслення відбулося спіільне засідання викладачів та студентів коледжу з представниками відповідних кафедр Націоналшьного університету водного господарства та природокористування.

В обговоренні теми «Творчість студента і викладача в підготовці компетентного випускника ВНЗ І-ІV рівня акредитації» прийняли участь викладачі та студенти коледжу а також викладачі НУВГП.

З предмету креслення виступили Неплюхіна Н.Л., студент Чехонський М. (група Тс-21) та доцент кафедри теоретичної механіки та інженерної графіки Кривцов В.В. З математики доповідали: Марценюк Ю.Ю. та студент групи Т-34 Коновальчук В. і асистент кфедри математики Дейнека О.Ю. З фізики і астрономії поділилась досвідом роботи Гагун О.П. та студент Гаврилюк І. група Ес-21. Веремчук Л.І., срудент групи Т-22 Пивовар С та доцент кафедри теоретичної механіки Серілко Л.С. розповіли про свою роботу під час викладання предмету «Теоретична механіка». Про творчість при вивчені комп’ютерних дисциплін розповіли Дундюк А.Ю., студент Дубіч Д група МП-31 і старший викладач кафедри обчислювальної техніки Ольшанський Д.В.

Ілюстрацією творчого потенціалу викладачів комісії та студентів стала виставка інстальована у фойє коледжу.

Переглядів: 726 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: