13:27
Зустріч з інспекторами відділу протидії кіберзлочинам

23 березня в рамках засідання ради класних керівників коледжу відбулась зустріч з інспекторами відділу протидії кіберзлочинам в Рівненській області Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції НПУ Ярославом Андрійовичем Кузьмуком і Сергієм Валерійовичем Голубовим, які звернули увагу присутніх на те, що останнім часом широкого розголосу набула проблема інтересу підлітків до небезпечних інтернет-ігор. Такого типу ігри призводять до того, що, діти, пригнічені своїми проблемами, шукають розради у соцмережах: проходять ряд так званих завдань, які в результаті ведуть до суїциду. Класні керівники були ознайомлені  зі специфікою роботи відділу протидії кіберзлочинам та мали можливість поставити питання, отримавши відповіді на них від фахівців. Педагогам коледжу було запропоновано в процесі роботи з підлітками уважно спостерігати за ними, та в разі виявлення ознак проблеми, яка обговорювалась в цей день на засіданні, працювати разом з практичним психологом та фахівцями з протидії кіберзлочинам над її вирішенням.

Детально зрозуміти всю специфіку проблеми, яка постала останнім часом у соцмережах, допомогла практичний психолог коледжу Олена Василівна Галушко, яка запропонувала увазі класних керівників змістовну доповідь про  профілактику негативного впливу соціальних мереж, про соціально-психологічні аспекти саморуйнівної поведінки молоді. Олена Василівна розповіла про аутоагресивну поведінку, її різновиди, меседжи підлітків при цій поведінці, про найбільш типові мотиви саморуйнівної поведінки підлітка, про поведінкові та словесні ознаки суїцидальної загрози, про емоційні прояви суїцидальних тенденцій. А також присутніх було ознайомлено з маркерами саморуйнівної поведінки підлітків, факторами ризику виникнення суїциду та порадами дорослому у випадку виявлення саморуйнівної поведінки підлітка.

Крім того увазі присутніх класних керівників було запропоноване відео про цю проблему серед дітей та підлітків, що логічно доповнювало все раніш сказане практичним психологом коледжу та інспекторами відділу протидії кіберзлочинам.

Переглядів: 558 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: